Dar kartą, trumpai apie bronzinę šio sezono kelionę..

V. Bučnio taurės nugalėtojai

Kai susitikome rugsėjį – nauji veidai komandoje užėmė didžiąją dalį sporto salės. Naujas treneris, net aštuoni nauji žaidėjai sąraše, naujos namų sienos – lyg ir pradėta nauja istorija.
Pradžios būta saldžios – V. Bučnio atminimui skirtame turnyre, po mėnesio treniruočių, užsikabinome aukso medalius, kurie leido patikėti, kad surinkta komanda – puiki ne tik ant popieriaus lapo.

Bet RKL 2020-2021m. reguliariojo sezono metu buvo visko. Į savo šeimą pakvietėme prisijungti trenerio asistentą Stefaną, kuris tapo neatsiejama mūsų komandos dalimi. Prie komandos prisijungė ir perspektyviausi Tauragės jaunieji žaidėjai Arnas bei Stasys, kurie greitai įgavo aukštesniojo krepšinio pamokų ir ne kartą spėjo išbėgti į aikštelę dėvėdami miesto reprezentacinės komandos marškinėlius. Susigrąžinome į šeimą Osvaldą, tačiau su skaudančia širdimi išsiskyrėme su Juliumi.
Net du kartus, viso 4 savaites, teko pasilikti namuose praleidžiant treniruotes bei rungtynes dėl niekam jau nebesvetimos pandemijos. Įsiūbuoti COVID-19 bangų, panašiai siūbavome ir aikštelėse, kur puikiai pradėję sezoną, susidūrėme su kartais tiesiog nepaaiškinamais pralaimėjimais.

Pergalinga ketvirtfinalio serija

Sezono viduryje nukritę net iki devintosios turnyro lentelės vietos, sulaukėme kitokios – pesimizmo bangos. Bet nesiblaškėme, toliau sunkiai dirbome ir užsidirbome ketvirtąją vietą reguliaraus sezono rikiuotėje.
Į kovą dėl finalinio ketverto bilieto, stojome su lygą stebinusia Plungės „Olimpo“ komanda. Niekam ne paslaptis, kad net lyga mumis nepatikėjo ir prognozavo skaudų pralaimėjimą po penktųjų rungtynių. Sezone išmoktos pamokos, o galbūt ir šis “nurašymas”, mobilizavo komandą taip, kad Plungės komandai ketvirtfinalio etapas truko vos 3 rungtynes..
3:0 laimėta serija ir mes FINALINIAME KETVERTE!

Tai jau buvo aukščiausias komandos pasiekimas RKL lygoje bei minimalių tikslų įgyvendinimas, bet kaip komandos vadovas pasakė “niekas juk nekeliauja į finalinį ketvertą pabūti tik žiūrovu”..
Užėmę ketvirtąją vietą, pusfinalyje į poras gavome šio sezono lygos lyderius – Vilniaus „Rivile” ekipą. Visas 40 minučių Kėdainių arenoje vykusi bekompromisinė kova, deja bet rungtynių pabaigoje pasisuko mums nedėkinga linkme. Pralaimėjimas 4 taškų skirtumu atėmė galimybes pakovoti dėl čempionų vardo ir nubloškė mus į mažąjį finalą.

Mažasis finalas

Čia mūsų laukė, ne mažiau skaudžiai antrajame pusfinalyje pralaimėjusi – Akmenės „Patriots“ ekipa. Apšilimo metu buvo galima pastebėti kai kurių, abiejų komandų žaidėjų nusivylimą vakarykštės dienos rezultatais, bet išmestas ginčo kamuolys nubraukė visus prisiminimus ir aikštėje užvirė arši kova dėl bronzinių apdovanojimų.
Ir nors didesnę dalį rungtynių buvome priekyje, spurtą rungtynių pabaigoje surengę Akmenės žaidėjai lengvai neatidavė pergalės ir tik po finalinio švilpuko leido lengviau atsipūsti ir pasidžiaugti, nors ir ne auksine, bet pergale.

𝐼𝑟 𝑛𝑜𝑟𝑠 𝑡𝑖𝑘 𝑝𝑒𝑟 𝑘𝑙𝑎𝑖𝑑𝑎̨, 𝑛𝑒𝑡𝑎𝑝𝑜𝑚𝑒 𝑚𝑒𝑠 𝑐̌𝑒𝑚𝑝𝑖𝑜𝑛𝑎𝑖𝑠.. Džiaugiamės tapę viena iš 2 komandų, kurios sezoną baigė pergale. Džiaugiamės galėję visiems tikėjusiems ir palaikiusiems padovanoti “bronzinį” AČIŪ! Pažadame, kad kitais metais mes sugrįšime dar stipresni. O kol kas..

2020/2021 m. RKL III vietos laimėtojai

AČIŪ visiems, kas šiais sunkiais metais buvo kartu.
Kas visa širdimi palaikėte mus “tuose jūsų” internetuose.
Kas aukojote savo laiką ir nesvarbu kokiu būdu prisidėjote prie šio sezono kelionės.
AČIŪ dar ir dar kartą rėmėjams, kurie rado galimybę prisidėti prie komandos šiuo sunkiu laikotarpiu.
AČIŪ kiekvienam #vienakomanda nariui ir tikimės, kad drauge pratęsime šią kelionę ir artėjančiame sezone..