2015 metais kilusi idėja įkurti komandą, kurioje mūsų rajono krepšininkai galėtų varžytis nacionalinių lygų pirmoje pakopoje, įgavo realią formą ir šiemet pradėsime jau penktąjį savo sezoną Regionų krepšinio lygoje. Debiutiniame sezone “apsišaudę”, vėliau kasmet gerinome rezultatus ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų. 4 komandos sezonai pažymėti trimis apdovanojimais: mažojo finalo nugalėtojų taurė ir bronzos medaliai RKL B divizione, apdovanojimas už geriausią komunikaciją tarp visų RKL komandų, bei 2018 m. geriausios Tauragės komandos vardas (tarp visų sporto šakų).
Nuo pat komandos įkūrimo akimirkos laisvalaikio centras “Fortūna” su Virginijumi Jokūbausku, bei Prekybos centras “Agava” su Tadu Alijošiu priešakyje buvo ir yra du pagrindiniai rėmėjai vedantys komandą pirmyn. Pati didžiausia ir nuoširdžiausia padėka šiems vyrams už jų indėlį į tokią komandą, kokia esame šiandien! Tikime, kad dirbdami drauge galime pasiekti visų užsibrėžtų tikslų.

Kasmet augantys rezultatai ir akivaizdus komandos progresas neliko nepastebėti. Tapome Tauragę visoje Lietuvoje reprezentuojančiu veidu, kurį vis labiau vertina ir palaiko mūsų krašto žmonės, kurį remia vis daugiau Tauragės verslininkų ir kurį nuoširdžiai palaiko miesto valdžia. Visa tai įpareigoja nesustoti, bei toliau tobulėti ir kryptingu darbu žingsniuoti pirmyn!
Vystydami komandą toliau, matydami kaip ji auga ir kokią reikšmę įgauna miesto gyvenime – norime visa tai įprasminti ir atiduoti pagarbą visiems prisidedantiems ir visų mūsų miestui. Norime telkti tauragiškius, norime kuo didesnio bendruomeniškumo jausmo ir kad visi kartu galėtume garsinti ir reprezentuoti miestą.

To vedami, norime pranešti, kad šiemet Tauragės “Fortūna – Agava” keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis Tauragės “Tauragė”!
Tikimės, kad šis pokytis duos dar vieną teigiamą impulsą mūsų organizacijos vystymuisi, o simbolinis “Tauragės” pavadinimas dar labiau atspindės mūsų dvasią ir tikslus. Iki susitikimo artėjančiame sezone, kuriam intensyviai ruošiamės ir kurio nekantriai laukiame.