Warning: The magic method Illdy_Entry_Meta_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/bcrage/domains/bctaurage.lt/public_html/wp-content/themes/illdy/inc/components/entry-meta/class-illdy-entry-meta-output.php on line 161

Warning: The magic method Illdy_Author_Box_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/bcrage/domains/bctaurage.lt/public_html/wp-content/themes/illdy/inc/components/author-box/class-illdy-author-box-output.php on line 50

Warning: The magic method Illdy_Related_Posts_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/bcrage/domains/bctaurage.lt/public_html/wp-content/themes/illdy/inc/components/related-posts/class-illdy-related-posts-output.php on line 65
Tauragė – stipriausiųjų ketverte – Tauragės "Tauragė"

Nelengvu, bet tiesiausiu keliu žengėme į stipriausiųjų diviziono komandų ketvertuką! Keturios rungtynės – keturios pergalės. Su pakilimais ir nuopoliais, bet mes pusfinalyje. Nuo čia, vos vienas žingsnis iki patekimo A divizioną. Bet apie viską paeiliui..

Reguliariajame sezone užėmę 4 vietą, aštuntfinalio etape susitikome su Lietuvos ryto jaunimo komanda – kuriai atstovauja perspektyviausi jaunieji krepšinio piramidės žaidėjai. “Lietuvos rytas-2” reguliarųjį sezoną baigė dviem pergalėmis, viena iš kurių prieš vienus lyderių – Rokiškio “Feniksas” komandą, kas kilstelėjo šią ekipą pozicija aukštyn turnyrinėje lentelėje. Taip pat vilniečiai buvo tik antroji komanda įveikusi savo pogrupio lyderius – “Steko – Rivilės” ekipą. Ekipa neišsiskyrė įspūdingu puolimu, bet buvo viena geriausiai besiginančių ekipų, tuo pačiu pirmavo pagal blokuotus metimus ir buvo 5-ta pagal perimtus kamuolius.

Aukštesnė vieta reguliariajame sezone nulėmė aikštės pranašumą mūsų komandai, tad pirmasis susitikimas vyko Tauragėje. Čia vilniečiai atvyko ne pilnos sudėties, bet nuo pirmųjų akimirkų kibo į atlapus. Puse pirmojo kėlinio pirmavę vilniečiai, tik antroje pusėje į priekį praleido Tauragės komandą, bet tik 4 taškų skirtumų. Tuomet suintensyviname gynybą, bėgame į greitą puolimą ir iki ilgosios pertraukos jau turime apčiuopiamą 16 taškų skirtumą ir jau net 61 įmestą tašką. 3 ir 4 kėliniai ir toliau vyksta pagal panašų scenarijų, o vilniečius po truputį apleidžia ir jėgos, bei motyvacija kautis. Rungtynes baigiame su 112 pelnytų ir 72 praleistais taškais, bei kiek nepadoriu, šiam etapui, skirtumu.
Pergalė pirmose rungtynėse tokiu dideliu skirtumu matomai užmigdė komandą, kuri nuvažiavusi į atsakomąsias rungtynes Vilniuje, nuo pat rungtynių pradžios gavo vytis “Lietuvos rytas-2” jaunimą. Kurie šiose rungtynėse jau turėjo prisijungusius porą svarbių žaidėjų, o mūsų komanda atitinkamai dviejų neturėjo. Taip pat po nedidelės traumos žaidė mūsų pagrindinis įžaidėjas, o kapitonas tik paryčiais sugebėjo nusimušti aukštą temperatūrą.
Vienu metu 11 taškų pirmavusią Vilniaus komandą, sugebėjome “pagauti” tik trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet po spurto 9-0, pirmą kartą nuo rungtynių pradžios išlyginome rezultatą. Ketvirtajame ketvirtyje vykusi rezultato “karuselė”, rungtynių pabaigoje padovanojo komandai pergalę, vos vieno taško skirtumu. Kas lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, tarsi diena ir naktis, bet tai tik parodo kokia didelė yra nusiteikimo rungtynėms kaina. Serija 2-0 ir žengiame į ketvirtfinalio etapą.

O čia mūsų laukė, galima sakyti rimčiausias iš galimų patikrinimų – Vilniaus “Rivilė – Stekas”. Kito pogrupio lyderiai, reguliariajame sezone pralaimėję vos du kartus (abu 1 taško skirtumu), antra rezultatyviausia ir ketvirta mažiausiai praleidžianti RKL B diviziono komanda, vidutiniškai 15 taškų skirtumu skriaudusi savo priešininkus. Komanda naujokė Regionų krepšinio lygoje, tačiau įkurta jau 2011 metais ir sėkmingai rungtyniaujanti Sostinės krepšinio lygoje. Komandos branduolys – ne pirmus metus RKL rungtyniaujantys žaidėjai. Ir “Stekas – Rivilė” neslėpė, kad jų tikslas ne šiaip pažaisti lygoje, bet keliauti aukštyn. Tai reiškia, kad planas minimum – finalas.

Šiame etape namų pranašumo nebeturėjome, tad pirmoji kova vyko Vilniuje. Apšilimo laiku ir dar netgi varžybų pradžios momentu rungtynių salė buvo užimta jaunimo turnyro kovomis, tad rungtynes teko pradėti be gero apšilimo ir vėliau, nei skelbta. Visa tai neišmušė komandos iš rimto ir rungtynių startas pranoko visus galimus lūkesčius. Pirmas kėlinys pradėtas įspūdingu spurtu 36:17, o 50 taškų žyma pasiekta dar nesibaigus antrajam kėliniui. Tiesa per 12 minučių surinkta 25 taškų persvara, per 14 sekančių – ištirpo iki nulio. Bet čia vėl atsispyrėme ir kantriai dirbdami iki pat rungtynių pabaigos, sugebėjome išlaikyti persvarą ir šiose labiau puolimo rungtynėse triumfuoti rezultatu 93:85. Puiki ir labai svarbi pergalė – keliamės į Tauragę.
Jau kartą akivaizdžiai slystelėję ant nenusiteikimo, šįkart visi komandoje prieš varžybas bandė užvesti ir motyvuoti vienas kitą atkakliai kovai. Juolab “Stekui – Rivilei”, tai tebuvo trečiasis pralaimėjimas ir dukart iš eilės šiame sezone jie dar nebuvo pralaimėję. Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse pirmieji taškus pelnėme mes, bet čia pat atsakė ir vilniečiai. Nemažindami intensyvumo gynyboje ir pasinaudodami gynybos spragomis kitoje aikštės pusėje, po 10 minučių pirmaujame 7 taškais. Per sekančias 10 minučių vaizdas panašus ir per ilgąją pertrauką komandas skiria jau 17 taškų. Puikiai prisimindami, kaip greit išbarstėme 25 taškus, stengiamės neatsipalaiduoti. Ir nors trečiąjį ketvirtį svečiai laimi, bet jie atsikovoja vos 1 tašką iš persvaros, o to per maža, kad mesti rimtesnį iššūkį puikiai nusiteikusiai ir aktyviai savų žiūrovų palaikomai mūsų komandai. Per paskutiniąsias 10 minučių neprisileidžiame varžovų pavojingu atstumu ir švenčiame antrąją pergalę, rezultatu 74:60. Vidutiniškai 91 tašką per varžybas rinkusią komandą apriboti ties 60 taškų riba, didelis iššūkis ir didelis pasiekimas. Serija 2-0 ir mes tarp 4 geriausių RKL B diviziono komandų!

Praeitais metais po atkaklios kovos aštuntfinalyje kritę, šiemet žengėme dviem žingsniais toliau. Sekantis žingsnis reikštų finalą ir patekimą į A divizioną. Beje ketvertuke, vien A grupės kovų užgrūdinti, Žemaitijos atstovai. Pusfinalyje mūsų laukia žūtbūtinė kova su labai patyrusia Kelmės komanda, kurios vedlys – RKL, LKL ir turbūt dar ne vienos lygos Snaiperio konkurso nugalėtojas – A. Čepulis. Bus sunku, bet dirbame dėl geriausio rezultato ir tikimės, kad svarbų postūmį suteiks mūsų komandos sirgaliai. Iki Kelmės vos 60 km., o namie tikimės, kad nebeliks laisvų vietų ir drauge apginsime savo namus!
Pirmosios pusfinalio rungtynės vyks ketvirtadienį Kelmėje, balandžio 5 dieną, 19:00 (Kelmės PRC – J.Janonio g. 11). Atsakomosios rungtynės Tauragėje, sekmadienį, balandžio 8 dieną, 16:00 (LC Fortūna salė – Liepų takas 1E).