Įpusėjus paskutiniam vasaros mėnesiui, kaip ir praeitais metais, “Fortūnos – Agavos” komanda pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. Kaip įprastai, pasiruošimo pradžią sudaro treniruotės lauke. Vėliau prisidės keletas treniruočių salėje, etapo pabaigoje planuojama sužaisti keletą draugiškų rungtynių.

Šiemet pasirengimo ciklui ir atrankai į komandą ir vėl buvo kviesta apie 30 tauragiškių. Deja, bet ne visi panoro ar turėjo galimybę prisijungti, tad pirmoje komandos treniruotėje sportuojančius buvo galima išvysti 17 Tauragės rajono krepšininkų, dar trys praleido treniruotę dėl objektyvių priežasčių. Taigi viso su komanda sportuoti pasiryžo 20 vietinių žaidėjų, tarp jų – 3 sporto mokyklos auklėtinių kartos. Žinoma daliai tai tik pasižvalgymas į komandos pasirengimą ir galimybė sutvirtėti, bei parodyti save treneriams ateities kovoms. Bet dauguma turi realias galimybes prisijungti prie komandos ir jau šiame sezone ginti komandos ir Tauragės miesto garbę RKL.

Planuojama pasiruošimo trukmė 4-5 savaitės, po to laukia taktinės treniruotės, bei pasirengimas spalio 27 dieną startuosiančioms RKL B diviziono kovoms. Prieš tai, kaip ir kitos RKL ekipos, “Fortūna – Agava” išbandys jėgas naujo formato Karaliaus Mindaugo taurėje.