Warning: The magic method Illdy_Entry_Meta_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/bcrage/domains/bctaurage.lt/public_html/wp-content/themes/illdy/inc/components/entry-meta/class-illdy-entry-meta-output.php on line 161

Warning: The magic method Illdy_Author_Box_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/bcrage/domains/bctaurage.lt/public_html/wp-content/themes/illdy/inc/components/author-box/class-illdy-author-box-output.php on line 50

Warning: The magic method Illdy_Related_Posts_Output::__wakeup() must have public visibility in /home/bcrage/domains/bctaurage.lt/public_html/wp-content/themes/illdy/inc/components/related-posts/class-illdy-related-posts-output.php on line 65
Įpusėjo pasirengimas ketvirtajam sezonui – Tauragės "Tauragė"

Nors komandai jau tapo gana įprasta, kad tarpsezoniu darbų netrūksta, tačiau šiemet ir netekčių ir naujienų buvo dar gausiau nei įprastai. Atitinkamai netrūko ir darbų. Ir nors pasirengimo etapas galima sakyti tik įpusėjo, bet norime dar kartą trumpai supažindinti su įvykusiais pasikeitimais.

Praėjusiame sezone sulipdę puikią komandą, visą laiką siekėme išlaikyti tęstinumą ir kvietėme visus komandos narius likti ir sekančiam sezonui.
Situacija susiklostė taip, kad Raseinių miesto politikų palaikymo pagaliau sulaukę raseiniškiai, grįžo į gimtąjį miestą ir ten, naujame sezone, gaivins savojo miesto krepšinio komandą. Taigi taip netekome 3 žaidėjų ir komandos vyr. trenerio. O jei dar tiksliau – netekome net 4 žaidėjų, nes skaudviliškis J. Levickas atmetė visus mūsų komandos pasiūlymus ir nusprendė sekančiame sezone taip pat prisidėti prie “Raseinių” komandos.
Taip pat komandoje nebepamatysime G. Bertašiaus, kuris šiemet išvažiavo studijuoti ir norėjo daugiau laiko skirti būtent mokslams. Dėl panašių priežasčių ir kitų nepalankių aplinkybių, bent jau šiame sezone nepamatysime ir L. Sudeikio.
Nepamatysime ir vieno iš komandos senbuvių, pripažinto RKL taikliarankio – T. Paulausko. Labai gaila, kad nepavyko įkalbinti dar vienam sezonui, bet po truputį susidėjus šeimyninėms, darbo ir sveikatos aplinkybėms šiemet Tomo aikštelėje nebeišvysime.

Taigi iš “bronzinio” tryliktuko, prieš naująjį sezone netekome daugiau nei pusės žaidėjų, bei vyr. trenerio. Tad įprastai darbinga vasara, tapo neįprastai darbinga. Pradėjome nuo svarbiausio – nuo trenerio paieškų. Jos nebuvo lengvos ir užtruko, tačiau galop galime teigti, kad radome tai, ko ir ieškojome: jauną, ambicingą ir svarbiausia – “krepšiniu gyvenantį” trenerį. Kaip jau skelbėme, juo tapo NKL čempionų ir U-20 vaikinų rinktinės trenerio asistentas – Laurynas Dulinskas.

Pradėjus dairytis, kuo galima būtų pakeisti išvykusius žaidėjus, komandą pasiekė naujienos iš Regionų krepšinio lygos: A divizione atsilaisvinus vietai, sportiniu principu (už iškovotą 3 vietą) buvome pakviesti naujajame sezone startuoti aukštesniame lygyje. Pasitarus su pagrindiniais komandos rėmėjais, bei gavus Tauragės rajono savivaldybės pritarimą, buvo nutarta tokio šanso nepaleisti ir atversti naują puslapį ne tik komandos, bet ir viso miesto krepšinio istorijoje, kuomet Tauragei atstovaus dvi komandos – 2 ir 3 pagal stiprumą Lietuvos krepšinio lygose.

RKL A divizionui ištarę TAIP, naujus iššūkius priėmėme ne tik artėjančiam sezonui, bet ir visam pasiruošimo etapui. Teko suintensyvinti rėmėjų paieškas, prisidėjo kiti organizaciniai klausimai. Ir be abejo komandos sudėties formavimo reikalai.

Džiaugiamės, kad dar vienam sezonui su komanda nusprendė likti vienas komandos idėjinių įkūrėjų T. Rapolavičius, taip pat toliau komandą atstovaus: K. Pilkis, T. Stankus, V. Klumbys, T. Zaurynas ir R. Sasnauskas. Taip pat po sezono pertraukos, komanda sustiprins ir D. Dragūnas.
Turėdami šiuos žaidėjus ir neradę pastiprinimo tarp vietinių žaidėjų, drauge su naujojo trenerio pagalba pradėjome dairytis galimo papildymo formuojant sudėtį naujam sezonui. Bendromis pastangomis pavyko surasti ir pasikviesti į komandos gretas visus norimus žaidėjus, kurie savo patirtimi ir žaidimo savybėmis sustiprins komandą.
Ypač džiugu pristatyti, po metų pertraukos į komandą sugrįžusį RKL titaną, “dublių” karalių – I. Juškevičių. Per vasarą sustiprėjęs ir dar patobulėjęs Ignas, šiemet nusprendė jėgas išbandyti ir parodyti save A divizione.
Vienoje svarbiausių, įžaidėjo, pozicijoje du papildymai – A diviziono patirties jau turintys L. Krivickas, bei M. Gečionis. Atakuojančio gynėjo poziciją papildė taikliarankis kelmiškis M. Krauza, o prie komandos prisijungęs O. Braždžionis gali rungtyniauti net keliose pozicijose.
Visus žaidėjus detaliau jau pristatėm komandos Facebook profilyje, o gyvai rungtyniaujančius išvysite jau visai netrukus.

Sukomplektavus sudėtį, be abejo sekė fizinio pasirengimo etapas. Čia du praėjusius sezonus su žaidėjais dirbusį vyr . trenerį Karolį, šiemet pakeitė tauragiškis fizinio rengimo treneris – M. Trajanauskas.
Po to komanda iškart kėlėsi į salę, kur darbą su žaidėjais pradėjo jau naujasis komandos treneris Laurynas. Į mini stovyklas išdalinusi treniruočių procesą, šį savaitgalį komanda jau išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse. Stipriai atsinaujinusiai ir dar ne taip seniai pradėjusiai šlifuoti komandinio žaidimo detales, ekipai kliuvo rimtas dvigubas išbandymas. Penktadienį savo salėje priėmėme praėjusio NKL sezono finalinio ketverto dalyvę – Šilutės “Šilutė” komandą, o jau sekančią dieną Kaune mus pratestavo kita NKL ekipa – Kauno “KTU”.

Po pirmųjų kovų džiugina tai, kad abejose rungtynėse išsilaikėme kovoje iki pat paskutinių rungtynių sekundžių ir nenuleidome rankų momentais, kai varžovai atitrūkdavo. Galima tik pasidžiaugti tokiomis sunkiomis rungtynėmis, nes per jas gerai išryškėjo kur dar turime gerokai padirbėti ir ką reikia ištaisyti. Dar laiko iki sezono šiek tiek yra – grįžtame į treniruočių procesą, gludinsime tarpusavio supratimą ir žaidybines detales, bei tikimės sezoną pradėti tinkamai pasirengę!