Jei pirmąją reguliaraus sezono pusę vertinome kaip tikrai neblogą, antroji lyg ir dar geresnė gavosi. Deja, bet tas “dar” buvo kiek per mažas, kad atneštų apčiuopiamos naudos – komanda taip ir liko 4 turnyrinės lentelės vietoje. Prie 8 pergalių prisidėjo 9, o 3 pralaimėjimų žymą papildė tik 2. Galutinis reguliaraus sezono rezultatas – 17 pergalių ir 5 pralaimėjimai.
Pritrūko vienos pergalės, kad komanda pakiltų į 2-ąją vietą grupėje. Galime sakyti, kad pralaimėjimas Klaipėdoje buvo labiausiai netikėtas ir skaudus šiame sezone. O visos kitos “priekinės” komandos, kad ir kaip arti klaidų buvo, prieš žemiau esančias komandas neklydo ir pasinaudojo šiuo mūsų komandos kluptelėjimu, taip išsaugodamos geresnes pozicijas.

Tiesa derėtų vėl sugrįžti į rungtynes Pakruojyje, kur pavyko sukurti mažą stebuklą. Per 17 sekundžių atkovoti 7 taškai ir pratęsime galutinai palaužta šeimininkų komanda. Taip revanšavomės pakruojiškiams už pralaimėjimą namie, tačiau nepakankamu taškų skirtumu, kad aplenkti šią komandą galutinėje rikiuotėje po reguliaraus sezono. Taip pat išvykoje atsirevanšuota Kelmės komandai, bei namie “atsiskaityta” su Radviliškiu. Tai reiškia, kad grupėje neliko nei vienos komandos kurios nebūtumėm įveikę.
Taip pat esame kol kas vienintelė komanda įveikusi Šilalės “Lūšies” krepšininkus.

Rezultatyviausiose komandos varžybose, pelnyta 110 taškų prieš autsaiderius – Panevėžio ekipą. Taip pat šiose rungtynėse pasiektas geriausias naudingumo koeficientas (152), didžiausias skirtumas (62) ir daugiausiai blokuotų metimų (6). Jau minėtos rungtynės Pakruojyje pažymėtos ne tik dramatiška pergale, bet ir didžiausiu atkovotų kamuolių skaičiumi – 56. Daugiausiai – 27 rezultatyvius perdavimus komanda fiksavo paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Šakiuose. O labiausiai “apvogta” komanda – Šiaulių “Saulės miesto kariai”, su 19 perimtų kamuolių rodikliu.
Žiūrint į liūdnesnę statistiką, būtent nelemtos rungtynės su klaipėdiečiais buvo pačios nerezultatyviausios kol kas šiame sezone, pelnyta 68 taškai. “Skaudžiausias minusas” – 13 taškų, namų rungtynėse prieš Kelmės komanda.

Kaip ir po pirmos sezono pusės, likome 3 komanda B divizione pagal pelnomus taškus. Taip pat išlikome TOP-5 pagal atkovotus kamuolius (5), bei tritaškių taiklumą (3). Tarp TOP-10 žaidėjų kategorijose mūsų žaidėjai nedažni svečiai: Rytis dalinasi 7-10 vietą blokuotų metimų kategorijoje (1,3 per rungtynes); Simas perimdamas po 2,6 kamuolio užima 9 vietą tarp visų B diviziono žaidėjų; Darius antras pagal baudų taiklumą (90,6%); Tomas – pirmas, o Simas – septintas pagal tritaškių taiklumą (atitinkamai 55,6% ir 46.6%).

Bet visi šie skaičiai ir visos istorijos praeityje, nes jau prasidėjo atkrintamųjų varžybų etapas. Pirmasis varžovas kelyje – Vilniaus “Lietuvos rytas 2” ekipa. Pirmasis susitikimas, jau šį sekmadienį – kovo 11 dieną, 16 val.. Čia matematika paprasta – reikia kiekvieną komandą įveikti du kartus. Laimi du kartus – eini toliau, pralaimi – sezonas baigtas.
Trečias sezonas, trečias bandymas įveikti aštuntfinalio etapą. Šiemet čia turėsime “namų” pranašumą ir tikimės, kad sirgaliai padės mums jį išnaudoti ir žengti tolyn šiuo keliu. Žingsnis po žingsnio. Nes atgal trauktis, jau nebėra kur.